Snow112

Kterého poskytovatele e-mailu byste mi doporučili?

Dobrý den,
Chtěl bych se vás zeptat, jestli nevíte o dobrých emailech.
Jako dobrý myslím to, ze s nim mate zkušenosti atd.
E-mail bych chtěl napr. na registraci na Facebooku, Instagramu, na hry apod.
Nevíte o nějakém dobrém?
S pozdravem Snow. Vesele Vánoce!

Odpovědi
Edison

Tak když nemáš registraci, tak Ti pochopitelně nemůže nic chodit!!! Jen připomínám, že násobné registrace jsou ZAPOVĚZENY!!! Jinak zásadně je dobré mít hlavně vlastní doménu. Stojí to prd, vypadá to k světu a o vlastníkovi to něco vypovídá. Jinak já mám na své doméně několik aliasů pro různé oučely.

Dochy

Já jsem na seznamu spokojenej. Spousta věcí mně na Seznamu štve,. ale mail je relativně OK – pokud tedy nechceš vlastní doménu.

Reezo

Já mám Email od Seznamu už cca 15 let a nikdy jsem neměl problém.

elkon

Jakýkoli portál, je to jedno. Třeba gmail, centrum, volny, tiscali a pod. Používám Outlook, takže je to jedno, mám v něm všechny mailové adresy z různých portálů pěkně pohromadě.

nyjono

Z vlastní zkušenosti mohu doporučit gmail nebo seznam.
Oba jsou bez problémů.
Každý funguje trochu jinak, takže záleží na tom, co potřebuješ nebo chceš.
Myslím, že i ostatní tvým potřebám budou vyhovovat (centrum, atlas, …)

Klaproth

Email mám na vlastní doméně. Stojí to pár korun a mnohem lépe to vypadá.

anonym

Pokud nevyžaduješ vlastní doménu tak bych doporučil gmail, proti seznamu, centru a dalším má velkou výhodu v tom, že jeho antispamový filtr skutečně funguje a nepřehlédne 5 spamů z deseti a pokud si budeš někdy pořizovat i chytrý telefon s androidem můžeš tam hned svou gmail adresu použít jako přihlašovací údaje pro kompletní zálohování telefonu v cloudu a mít tak všechno na jednom místě v rámci google účtu.