zjentek

jaký dýško je vhodný dát poslíčkovi, kterej vám nosí nákupy?

..a kterej je samozřejmě někde v krámu absolvoval ;o

Nejlepší odpověď
anonym

Desátek z požadované hodnoty.
Doplňuji:
Samozřejmě zaokrouhleně.

Další odpovědi
Reezo

Hlavně asi záleží na tobě jak to ty ohodnotíš. Je to dost individuální. Hlavní je se uvědomit, že ho platí ta společnost pro kterou dělá, takže teoreticky nepotřebuje tuzéra. Pokud ale dáte třeba 10% ceny, tak tím nikdy neurazíte.

Agneta

Zapoměl jsi uvést jeho věk, tím bych se především řídila :D

anonym

Tak lenívý a zatím tak nemocný nejsem, abych si najal nějakého poslíčka, aby mi nosil nákup, ale nejsem až takový, abych neodnesl nákup starším a nemocným lidem a to, prosím, zadara!

gecco

Jak daleko ti je nosí a o jakou jde hmotnost?
Kdysi jsem nosilíval na chatu Pod Rysmi – a peníze za to byly slušné…
😉

Děda Louda

Služba bývá zpoplatněna sazebníkem.

Monikas

Dávám 10 nebo 20 Kč. Podle toho co zrovna mám u sebe.