jennifer007

Jaký dual smartphone do 2–3tis?

Snažím se vybrat nějaký telefon, ale v dnešní době je toho fakt přehršel.. Poraďte co máte.. teď je hodně neznámých a divných značek, nebráním se i tomu, ale hlavně ať to funguje a baterie vydrží alespoň den! Teď mám Prestigio 5400 a strašně se kouše, občas restartuje a při facebooku, messengeru, wifi a používání mi vydrží tak 3hodiny, což je nepoužitelné! Telefon si kupuju většinou použitý, bazarový, ale se zárukou min 6měsíců ať mám alespoň nějakou jistotu.. takže ta cena 2tis je reálné 🙂 Díky moc za rady
Doplňuji:
Díky za tipy.. Samsung duos jsem měla.. to byla největší hrůza.. ten byl zasekaný ještě víc.. naštěstí se mi ho podařilo prodat za stejnou cenu co jsem ho koupila a pořídila si ten Prestigio.. O Duos 2 uvažuji.. prý u toho prvního to Samsung prostě nějak udělal a nepovedlo se.. ten si koupil i můj otec za 3tis v obchodě.. chválí ho.. ale ten ho má jen na whatsapp ato ho zvedne jednou denně tak to chápu že si chválí 😁 díky moc.. ten Samsung je ověřená značka no..

Odpovědi
Ex-pert

No v téhle cenové relaci telefonů s dualsim zase tolik není. Doporučoval bych Samsung galaxy S duos 2, velikostně bude podobný Vašemu Prestigiu a má také android, takže si nebude muset zvykat na nový systém či velikost.

Zdroj: http://www.ob­chody24.cz/mo­bilni-telefon-samsung-galaxy-s-duos-2-s7582-bily

Pepa25

Za 3 tisíce je nový Samsung Galaxy Duos – to je kvalitní mobil:
http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/samsung-s7582-galaxy-s-duos-2/

ananas9

Zkus tady: http://www.al­za.cz/mobilni-telefony/dual-sim-telefony/18850171­.htm#f&pg=1&pn=1

Jeanine

Díky, ale nepotřebuji odkazy, hledat umím sama.. zajímají mě Vaše osobní zkušenosti spíš 😉 🙂

jennifer007

Díky za tipy.. Samsung duos jsem měla.. to byla největší hrůza.. ten byl zasekaný ještě víc.. naštěstí se mi ho podařilo prodat za stejnou cenu co jsem ho koupila a pořídila si ten Prestigio.. O Duos 2 uvažuji.. prý u toho prvního to Samsung prostě nějak udělal a nepovedlo se.. ten si koupil i můj otec za 3tis v obchodě.. chválí ho.. ale ten ho má jen na whatsapp ato ho zvedne jednou denně tak to chápu že si chválí 😁 díky moc.. ten Samsung je ověřená značka no..

Pepa25

Já mám starší Samsung – jeden z prvních pořádných Dual Sim telefonů, před tím jsem měl krátce nějaké Evolve či kýhovýra a to byl masakr … Až Samsung zavedl použitelné dualsimy, proto na něj nedám dopustit