Jaký dual smartphone do 2-3tis?

Snažím se vybrat nějaký telefon, ale v dnešní době je toho fakt přehršel.. Poraďte co máte.. teď je hodně neznámých a divných značek, nebráním se i tomu, ale hlavně ať to funguje a baterie vydrží alespoň den! Teď mám Prestigio 5400 a strašně se kouše, občas restartuje a při facebooku, messengeru, wifi a používání mi vydrží tak 3hodiny, což je nepoužitelné! Telefon si kupuju většinou použitý, bazarový, ale se zárukou min 6měsíců ať mám alespoň nějakou jistotu.. takže ta cena 2tis je reálné :-) Díky moc za rady
Doplňuji:
Díky za tipy.. Samsung duos jsem měla.. to byla největší hrůza.. ten byl zasekaný ještě víc.. naštěstí se mi ho podařilo prodat za stejnou cenu co jsem ho koupila a pořídila si ten Prestigio.. O Duos 2 uvažuji.. prý u toho prvního to Samsung prostě nějak udělal a nepovedlo se.. ten si koupil i můj otec za 3tis v obchodě.. chválí ho.. ale ten ho má jen na whatsapp ato ho zvedne jednou denně tak to chápu že si chválí :-D díky moc.. ten Samsung je ověřená značka no..

Odpovědi:

No v téhle cenové relaci telefonů s dualsim zase tolik není. Doporučoval bych Samsung galaxy S duos 2, velikostně bude podobný Vašemu Prestigiu a má také android, takže si nebude muset zvykat na nový systém či velikost.

Zdroj: http://www.obchody24.cz/mobiln i-telefon-samsung-galaxy-s-duo s-2-s7582-bily

Bronzový

Za 3 tisíce je nový Samsung Galaxy Duos - to je kvalitní mobil:
http://mobilni-telefony.heurek a.cz/…

Díky, ale nepotřebuji odkazy, hledat umím sama.. zajímají mě Vaše osobní zkušenosti spíš ;-) :-)

Diskuze k otázce

jennifer007

Díky za tipy.. Samsung duos jsem měla.. to byla největší hrůza.. ten byl zasekaný ještě víc.. naštěstí se mi ho podařilo prodat za stejnou cenu co jsem ho koupila a pořídila si ten Prestigio.. O Duos 2 uvažuji.. prý u toho prvního to Samsung prostě nějak udělal a nepovedlo se.. ten si koupil i můj otec za 3tis v obchodě.. chválí ho.. ale ten ho má jen na whatsapp ato ho zvedne jednou denně tak to chápu že si chválí :-D díky moc.. ten Samsung je ověřená značka no..

Bronzový

Pepa25

Já mám starší Samsung - jeden z prvních pořádných Dual Sim telefonů, před tím jsem měl krátce nějaké Evolve či kýhovýra a to byl masakr .... Až Samsung zavedl použitelné dualsimy, proto na něj nedám dopustit

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.