Jaký druh žravce jste?

Nejlepší odpověď
barnajka

Všežravec

Oficiálně všežravec, ale jinak spíš vegetarián. Maso si dám jen dvakrát, třikrát do měsíce – nemusím ho mít. Od 12 do 22 let jsem byla vegetarián, pak jsem se na nátlak doktorky k masu vrátila, ale nějak mi to nejede. Jsem spíš na zrní a lupení :)
A miluju pribináčka, mohla bych se jím ládovat nonstop :))

Další odpovědi
anonym

Všežravec

A navíc mám podle mých dětí kachní žaludek.

Alesh

Všežravec

Sežeru vše, kromě rajský polívky, nudlí s mákem, makových buchet, okurkové omáčky, zapékaných těstovin a ještě asi 119 jídel, které jsem možná ani ještě neochutnal. 🙂

dědapetr

Všežravec

Hlavně maso.

arygnoc

Všežravec

ze zeleniny mám nejraději klobásu a ze sladkýho řízek.

Berušinka

Všežravec

Protože tak jsme nastavení jako lidi =) Miluju všechno … od zrníček po maso, jen to sladké mi moc nejede…

quentos

Všežravec

… u všech okolo jsem za vegetariána, protože mě v životě neviděli s flákotou – ale je to jen o tom, že ji zkrátka nemusím mít furt. Jinak vegetariánství neuznávám, člověk je všežravec od přirození.

baghira

Všežravec

Jikra

Všežravec

Syd

Všežravec

DDarent

Jiné (připiš co jste)

já sem lidožravec!!!!!!!

Danča84

Vegetarián

Od necelých 14:-)Ale úplně veganka bych být nemohla, páč kromě zeleného miluju jogurty a sýry:-)

Fildas

Všežravec

rottkiw

Všežravec

všežravec… :D ale stejně „nesežeru“ všechno… :D