zjentek

Jaký dress code dnes platí pro kempování?

Odpovědi
led

Večerný spoločenský oblek pre muža a dlhá róba a vysoké opätky u žien…

Ale nie, to som len vložila paródiu na ľudí, ktorých som občas v kempoch (kam veľmi nechodím) a dokonca aj v lese na potulkách videla.

Dôležité je aby oblečenie skrývalo a chránilo to, čo má skrývať a chrániť a aby bolo čisté. Ak sa cítite pohodlne v teplákoch, buďte v teplákoch, ak v šortkách, tak buďte v šortkách. Kravata nie je podmienkou. Dôležité je, aby ste pri kempovaní nepôsobili zapáchajúco a ako človek hľadajúci nedostatočne zabezpečené veci, či „ľudský medveď“ hľadajúci v odpadkoch zvyšky potravín.

Rokio

Smoking u táboráku je stejně závažný prohřešek jako tepláková souprava v divadle. Cílem oblekání je splynout s davem a nevyčnívat.

Myslím si, že v kempu jsou vhodné turistické boty s prodyšnými ponožkami, tepláky nebo kraťasy, pohodlné tričko a kšiltovka nebo sluneční brýle.

Drap

Neni předepsán. Zkrátka to, v čem se cítíš dobře.

zjentek

Rokio a když se v noči tančí rituální tance anebo se tancuje po žhavých uhlících, připouští se i takový ten klobouk s moskytiérou?

Rokio

zjentek: To nevím. Promiň.