Jaky dopravni prostredek se vam zamlouva?

Mam v oblibe vlak,sportaka a lode.A vy?

Nejlepší odpověď
quentos

miluju vlaky; ničím jiným prakticky nejezdím. Je to romantika a navíc ekologická…

Další odpovědi
ten který je

Mám rád kolo.Když jsem na výletě s kolem tak vnímám krajinu,přírodu no prostě super.Vlak také není špatný.

Luss

u me letadla, jsem do nich blazen – v oblibenych mam snad vsechny svetovy weby. kazde utery sedim v 20.00 prikovana u leteckych katastrof. druhy den bez rychlejsiho tepu vlezu v klidu do letadla, leteckou dopravu obdivuju a cim vic o ni vim, tim vice ji duveruju. takze jednozacne letadla.

Jahoda

Já mám taky ráda auta (sportovní), vlaky, kola, letadla a lodě. Ty jsou moje oblíbené ;o)

anonym

Koloběžka není vůbec špatná.

Pavel1212

Vlak, kolo

superanetka

Já mám ráda nejvíce sportaky a terenáky,(kdybych na to ale mela prachy tak bych si koupila terenak).

Klarisa

Vlak není špatný a na lodi jsem byla jednou,což se mi asi nejvíc líbilo ze všech dopr.prostředků nejvíc.nikdy jsem neletěla,ale možná to zkusím.Hrozně ráda bych si zaletěla v helikoptéře.

panenka

já mám ráda vlak,auto

iwetax

Vlak mi přijde nejbezpečnější, hlavně se v něm můžu vyčůrat a otevřít pivo. Jednoznačně vlak!

anetadela1

1)terenní vozy
2)auto
3)vlak
4)kolo

oskar

Kolo,vlastnim celkem tri kousky,uz se tesim,az se rozjari.