Lucyfer

Jaký doporučíte přípravek na zničení plísně na stropě v koupelně? Zdi jsou umakarton… i tam se to bude nejspíš hodit.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejprve musíš zjistit a odstranit příčinu plísně a teprve potom řešit přípravek. Při jiném postupu, bude vše zbytečné.

Další odpovědi
paul1

Pokud je na stropě normální stěrka, tak by mohlo pomoct Savo. Asi Vás soused po troškách vytápí.

cappuccino

Nejdulezitjsi je pravidelne vetrani!!

aliendrone

Myslím, že každý přípravek určený proti plísním je dostatečně dobrý. ZÁSADNÍ ovšem je ZJISTIT PŔÍČINU tvorby nadměrné vlhkosti, potažmo plísní. Může to být jak píše paul1 > soused tě „po troškách“, ale dlouhodobě vytápí (třeba pračkou, tam je to nenápadné). Může to být rozvodem vody/odpady (netěsnost potrubí), může jít i o nedostatečné odvětrávání, jak píše cappucino. TOHLE MUSÍŠ ZJISTIT, problém odstranit a teprve PAK má smysl likvidace plísně. Jinak je to jako vytírat doma potopu z přeteklé napouštěné vany a nechat puštěnou vodu (nezavřít kohoutky). 😉 😁

Ametyst

V každé drogerii rádi poradí.

Drap

Jen tak mimochodem, Umakarton neexistuje. Kdysi se vyráběl pouze umakart a snad i ještě vyrábí.

Ametyst

V Pardubicích-Rybitví.