Kilián

Jaký dopad na Volkswagen bude mít jeho kauza?

Zajímá mě, jaký dopad na Volkswagen a vlastně i na celý svět bude mít jeho kauza? A co myslíte, že se stane u nás? A jaké třeba další otázky by bylo vhodno zodpovědět? :)

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

žádný,ono se provalí,že to dělali i ostatní – silně pochybuju,že ne…

Další odpovědi
anonym

Možná že : http://img.wi­ocha.pl/images/5/a/5a­aa6dec37ab976­533e229ff534e3c3b­.jpg

ReHu

Skoro žádný, už vyplouvá, se stejné dělali i další automobilky.

lexx

dlouhodobě žádný…bublina brzo splaskne, skandál vyšumí do ztracena, už se totiž rýsujou na obzoru další, zblblý národ zapomíná velmi brzo, klííídek