majulinka*

Jaký dárek vybrat pro třídní učitelku na konci deváté třídy?

Učitelka angličtiny a dějepisu. Věk kolem 50.

Odpovědi
Ruth

Při výběru dárku pro učitelku bych se soustředila také na její koníčky (i když předpokládám, že jejími největšími koníčky bude dějepis a angličtina :)) a pak je také otázka, ptáš-li se na dárek, na který se složí celá třída nebo ho chceš koupit jen ty.

V případě, že vybíráš dárek sama, šla bych do nějaké historické knížky – o její oblíbené historické postavě, stavbě, místě, události.
V případě, že vybíráte dárek jako třída bych pak byla pro kolektivní výrobek… nějaký památeční kalendář s vašimi fotkami a podpisy, či podobně… ;)

Raduna12

Co třeba toaletní vodu? https://yespar­femy.cz/50037-alfred-sung-sung-toaletni-voda-pro-zeny-100-ml.html na netu jich je spousty