majulinka*

Jaký dárek vybrat pro třídní učitelku na konci deváté třídy?

Učitelka angličtiny a dějepisu. Věk kolem 50.

Nejlepší odpověď
KerrKnock

Kupte jí pořádně velkou kytku a bonboniéru, poukázku na masáže, velký dort, polštář s vaší fotkou.. :)

Další odpovědi
Luciet

Pamatuji si, že jsme se se třídou složili na pěkný pugét a zlatý řetízek.

RyuzakiKate

Tak kytka je jasná, že jo, ta se dává asi automaticky… Pak naše třída vymyslela dárkový koše, poukázku na masáž… A nám zase dala nástěnnej kalendář s našimi fotkami na celej rok, to by taky nemuselo bejt špatný, jestli na vás může vzpomínat v dobrým.. Na nějaký zlato a podobně bych se vys*ala, jste přece studenti! Tady nejde o dokazování toho, že „na to máte“, to je trapný.. Mělo by to bejt od srdce, sakra už… Pardon, že se tu tak rozčiluju, ale to při vzpomínce na mou třídu to prostě jinak nejde…

zjentek

tak jestli se má dát po vás alespoň trošku do pořádku, tak svíčku, vonné tyčky a sůl do koupele- nic lacinýho a aby to vydrželo tak 2měsíce ..však ona se v tom věku vzchopí i bez wellness :o

Kelt

Kytici, dort, plyšové zvíře, zajímavou knihu z jejího oboru, případně vytvořte DVD se svými fotkami se třídy, aby měla vzpomínku, nebo z těchto fotek sestavte knihu.