Bronzový

Jaký dárek pro babičku?

k svátku ... vždycky se nějak zmíní, co by ji udělalo radost a teď nic ... žádný koníčky, žádný záliby (možná tak pěstování všeho zelenýho, ale když dostane kytku, tak si stěžuje, kdo se o to má starat) ... máte něaký nápady? cokoliv - takovej brainstorming a já bych si pak něco vybral :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

vycházela bych z toho,kolik je babičce let a minulých přání.Osobně si myslím že žádnou ženu neurazí něco ke zkrášlení.Ať už šperk,něco na sebe,nebo kosmetika.A jestli je babička vyjímka,vlasy si určitě myje-takže kvalitní šampon by mohla užít.Jestli má třeba zdravotní problémy,možná by uvítala potravinový doplněk (na klouby, vitalitu, srdíčko. . . ), který by si sama třeba nemohla dovolit.A pokud máte hezký vztah,možná by přišla vhod vaše zarámovaná fotografie.Nebo jí třeba pozvat do 3D kina,jestli ještě nebyla.A jestli má ráda kytky,ale má jich plno,tak nějaká literatura o jejich pěstování.Možností je...
Doplňuji:
A moc mě zajímá,co nakonec babička od vás dostala?

Další odpovědi:

Zlatý

Já své babičce toho vždy kupuji ke svátku hodně Barvu na vlasy,kytku,nějakou keramiku na památku,vázu na kytku, ted jsem jí kupovala řechtající čarodějnici záleží na tom co má vaše Babička ráda.

Pokročilý

Calibrum plus + Coenzym Q10 60 mg.Koupíš v lékárně.Ať tvá babička pookřeje.BIGFOOT

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Rodina a vztahy

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.