Nikča

Dárek pro dědečka

Neporadil by mi někdo vhodný dárek pro dědečka k šedesátinám? Nic mě nenapadá, těžko se mu kupují dárky, tudíž jsem myslela na něco univerzálnějšího. Děkuji 🙂
Doplňuji:
Proč lupu?

Nejlepší odpověď
ten který je

To je těžké když Vašeho dědečka neznám.Co takhle nějaká pěkná kvalitní kniha,nebo mu kupte vyhlídkový let balonem.Fakt nevím.
Doplňuji:
http://darekpro­muze.webnode.cz/
http://tipnada­rek.webnode.cz/

Další odpovědi
panenka

milá nikčo ted jsem zrovna byla dědečkovi na narozkách který slavil taky 60 let a koupila jsem mu zednickou lžíci ve které bylo 6 štamprlovek a slivovice k tomu. Jako dárek dědovi pro radost mu kup něco takovéhoto takovéto dárky mu vydrží a určitě z toho bude mít i radost uvidíš

Elizabet

jak už tady zaznělo knížka je supr nápad a nebo spousta dědečků si dá občas pivo tak nějaký džbán nebo tak. No nejlepší je se dohodnout s rodinou a složit se na nějaký větší narozeninový dárek tak to dělám já když nevím co.Víc bohužel asi neporadím

pimpinella

obří lupu

Fly

Je to tezke protoze ho nejspis az tak moc neznas. Myslim ze pokud nema nejake zdravotni potize tak by byla mozna lahev Stare Myslivecke, nebo prave nejakou knizku treba o Rime nebo Recko v stredoveku.

Jana5678

Já jsem nedávno, koupila dědovi k narozeninám jako dárek speciální „kávu“:https://coffe­egarage.cz/, která reflektovala s jeho zálibou v motorkách. Zvolila jsem kávu, která by měla být pro něj tím pravým povzbuzením na jeho cestách na motorce. Dědeček měl velkou radost, když viděl, že je to kvalitní Brazilská káva, a ještě zabalená v kanystru.

Dasavenclo

My dělali dědečkovi jako vnoučata dort a pak jsme nechali udělat na krabičku od čokolády fotku nás všech. Má děsně rád sladké 🙂

Xenka

Ahoj, mohu se zeptat, kde jste nechali udělat tu krabičku s fotkou na čokoládu? :) Děkuji předem.

Dasavenclo

Ahoj.
Nechávali jsme jí dělat na eshopu Chocolissimo.

Xenka

Je to tento eshop, prosimtě? https://choco­lissimo.cz/ 🙂 Vypadá to všechno úplně k sežrání, moc dobře.

Dasavenclo

Ano to je přesně ono 🙂 Vypadá a chutově to také tak je 🙂

Xenka

Děkuji moc 🙂 Už jsem tam udělala objednávku, tak jsem zvědavá.

Tereza111

Ty dárkové koše mají na tom Umporto opravdu velice zajímavé a hlavně za rozumnou cenu, to docela koukám.

Sarina888

Ahoj, nedávno jsme se ségrou kupovali pro dědečka dárkový koš :) Náš dědeček rád pije víno a tak jsme volili koš i s vínem :) Nechtěli jsme úplně tradiční koš, kde by byly potraviny z obchodů tady v čr, tak jsme objednávali z umporto.cz, kde dělají taky koše a jsou ty koše plné portugalských dobrot :)

Emča2

Je to fakt, takhle po internetu se to těžko radí, když neznám tvého dědečka ani jeho zájmy či koníčky, ale naprosto chápu tvé zoufalství, protože můj děda je v tomhle směru úplně stejný, nikdy člověk netuší, co by mu měl dát. Nicméně já jsem to vyřešila normálně poukazem na wellness pobyt v hotelu v Kuřimi (děda bydlí s babičkou v Brně) pro oba dva, jakože i pro babičku a nakonec, i když to děda sám nepřiznal, tak babička práskla, že si to tam spolu moc užili :D