yukí

jaký byste dopuručovali za film,seriál?

Doplňuji:
věková kategorie:12 až 17

Odpovědi
otaznik007

seriál…Ulice,Or­dinace v růžové zahradě (jak jinak :D)
film…Star Wars, Harry Potter, SAW, Drillbit Taylor (Tvrďák Taylor),Růžový Panter, Lhář, lhář, Alvin a Chipmunkové, Doba ledová, Mary a Max, LEGO Clutch Powers zasahuje, Kostka (hlavně Kostka Nula), Telefonní budka, Ro©k Podvraťáků,…

A TEĎ SI STAČÍ VYBRAT… :D
Přeji příjemnou zábavu…

otaznik007

Amie

Gympl, 10 důvodů proč tě nenávidím, protivný sprostý holky, Pán prstenů, Walt Disney (ten zbožnuji i v 18), Harry Potter, 50× a stále poprvé, Fantom opery, Chceš mě chci tě, P:S. I love you., Kam se poděla sedmá roty, V jako Vendeta… záleží na tvém žánru.

terry

Pro jakou věkovou kategorii?