Jaký bude u nás úřední jazyk, až se to tady zvrtne?

Doplňuji:
Ve vloženém obrázku (vpravo nahoře) je zřejmé, že se už i SEZNAM.CZ připravuje na nový úřední jazyk.

http://postim­g.org/image/s6a­a9i43d/

P.S. Agneto, zdravím!

Nejlepší odpověď
cukrar

jiná, solidní odpověď.

co se má zvrtnout?
Nadále čeština, ještě mnoho let..

Další odpovědi
Emefej

jiná, solidní odpověď.

Arabština.

gecco

jiná, solidní odpověď.

Podle toho, kdy se to „zvrtne“…
😉
Ale ruštinu bych ´viděl´ velmi nerad – to už se raději naučím ´mandarínštinu´…

dudu

čínština

Doplňuji:
a do dotazníků budou naši potomci mj. psát „již od mládí jsem měl rád rýži“!

dědapetr

jiná, solidní odpověď.

Pravděpodobně čeština řízlá angličtinou.

anonym

jiná, solidní odpověď.

Doplňuji:
Nadále čeština,nic se tu nezvrtne,proč by taky mělo.

Agneta

němčina

Doufám, že by to byla němčina (a už né nic z východu, jako dřív). Ta byla u nás tisíc let domácí, a na pražské radnici ještě před sto lety.
Ale ta forma, jakou je ta otázka podaná, je poněkud nediskutabilní, škodolibá, škoda.

marci1

angličtina

Nejspíš angličtina, už teď používají Češi anglické výrazy téměř v každé větě. 🙂

Nerevarin

ruština

Doplňuji:
Nějak přeháníš, ne? Proč by seznam nemohl být i v angličtině? Spíš bych řekl, že vzhledem k přibývajícímu počtu lidí z bývalých sovětských republik tu za deset let bude úřední jazyk i ruština.

ivosek2

angličtina

talka

jiná, solidní odpověď.

esperanto nebo IDO

andyana

angličtina

anonym

cukrar, ve II. světové se to taky zvrtlo!

dudu

Ke své pohrůžce stran čínštiny doplňuji, že byť o tom zatím není obecná vědomost, ještě vyšší potenciál ekonomický i kulturní dříme ve schopnostech obyvatel Indie, tedy v domovině našich snědých spoluobčanů!