Cenobita

Jaký bude osud dopadených či zajatých bojovníků ISIS?

Budou vězněni na doživotí? Budou popravování ve svých mateřských zemích? Budou vězněni, převychováni a pak propuštěni?

Odpovědi
Kepler

Těžko říct, záleží na tom kdo je zajme. Kurdové se s nimi si mazlit nebudou a udělají krátký proces. Budou-li to civilizovanější vojáci, bude nejdřív řádný soud, který může skončit různými tresty až po ten nejradikálnéjší. Tipuju, že řadoví radikálové budou souzeni na místě (polní soud) a ze soudu s hlavouny se udělá exemplární paráda. Je to ale jen můj odhad, skončit to může i jinak.

Kryšpín

Humanisti budou jednat humanitárně