Pokročilý

Jaktože točím pomalá videa?

Dobrý den,
chci se Vás zeptat na následující věc.. Zakoupil jsem si nový telefon, který umí natáčet videa až do rozlišení 1280*960, ale problém je ten, že ať natočím kterékoliv video a přesunu ho do počítače tak je takové pomalé.. Vím, že se mi kdysi v minulosti stalo něco obdobného, když jsem digitalizoval video z videokamery, ale jestli se nepletu, tak jsem to pak nějak jednoduše spravil, ale teď jsem jaksi zapomněl jak jsem to dělal a potřebuji poradit. Určitě se nejdnalo o nějaké zrychlování videa, ale bylo to myslím v nějakém převodu mezi formáty, jestli se nepletu. Pro ty, kteří si myslí, že konvertováním videa do formátu AVI se rychlost zlepší, tak to tak není. Již vyzkoušeno.. Video má v počítači dvojnásobnou délku než v mobilu a dvojnásobně menší rychlost přehrávání. Díky mockrát za pomoc :-) AS
Doplňuji:
Možná jsem ještě zapomněl doplnit, že videa přehrávám v KMPlayeru a jsou z telefonu ve formátu MP4.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

O videu vím kulový,ale zcela určitě je to o té rychlosti . Je třeba dodržet stejný počet snímků/za sekundu (fps) při přehrávání jako byl při nahrávání. Prostě video je natočené větším fps než potom to jede v prohlížeči.

Bronzový

Eště by to chtělo dodat telefon, protože každý má jiný systém, ovládání, fukce. Já mam taky HD natáčení a právě tuto se spouští pomocí funce v foťáku: ,,zpomalený pohyb'', ale jak říkam, každý telefon to má jiné

Pokročilý

A já bych se zas zeptal na HW toho PC. Já mám problém na starším PC/notebooku přehrát skoro jakékoliv HD/FHD video - HW počítače prostě nestíhá a výsledek je naprosto stejný - utahaný obraz, zvuk ale v pohodě...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Elektronika

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.