štamgast

Jaktože slovenská a ukrajinská verze Odpovědí mají novou grafiku a my ne?

Nejlepší odpověď
annas

Na českých Odpovědích je víc uživatelů, takže úprava, k níž zřejmě také dojde, trvá déla. Zeptejte se adminů, my můžeme vyslovit jen svůj názor.

Andělé, chvílemi nejde stránka otevřít. Také se mně objevil stejný nápis, ale pak se stránka otevřela.
Doplňuji:
Mně se líbí vzhled, ale co je dál, nevím.

Další odpovědi
anonym

Mají téměř skomírající návštěvnost, úpravy jsou úsporné a redukující.
Už před tím bylo pár odlišností v nastavení, např. uzamykání až po 30 dnech, oproti českým po 10, reakce adminů někdy až po týdnu apod.
Opravdu bys také stál o to, aby byly funkce ochuzeny o plno stávajících výdobytků?
V hlavní stránce sloučeny všechny kategorie, zrušení náhledů při vkládání, nutnost otevírat rámeček pro zdroj a plno dalších.
Místo popisu si je raději prohlédni a pak možná místo závisti, si řekneš, ještě, že máme zaběhlý a vyhovující formát, na něž si už všichni zvykli a které se po 2 roky vyprofilovaly dle připomínek a poznatků z vlastního provozu.
Doplňuji:
A ještě je zrušena funkce „Opravit odpověď“, takže po odkliknutí už jen
1× doplnění a šmytec.
Dalo by se říci, že je postihl „úsporný balíček“ k horšímu.

Andělé

To jste se tam všichni dostali? Mně se na jejich stránky nejde dostat,ukazuje mi to toto:Updating server odpovede.sk.

Takže nemohu posoudit…Nevíte někdo,proč mi to nejde? Děkuji.

Annas,moc děkuji,budu to občas zkoušet,zatím mi to nejde,ale snad se mi to podaří. Děkuji.:-)
Doplňuji:
Tak už se mi konečně až ted slovenské stránky podařily otevřít,to byla doba.
Nijak mě ale nenadchly,naše mi vyhovují a celkově se více líbí ty naše,neměnila bych.

mosoj

Je mně to jedno. Juknul jsem tam. Dle mého jednoznačně horší a složitější.
Otázky se musí rozklikávat. Nevidím na tom žádné zlepšení.

MacChill

neřikej dvakrát, podle mě to jde postupně…

led

Pripájam sa s doplnením k Annas a Dr.Axlovi ohľadne grafiky a tým aj čitateľnosti. Citujem zo svojej slovenskej odpovede:
Urobila sa nečakaná inovácia, k horšiemu. Tá inovácia mi začína robiť problémy pri čítaní a písaní. Editované písmo je vyblednuté voči pozadiu, zrak sa namáha, modrá na informáciách tiež slabo kontrastná. Ak toto admini čítajú, prosím, uvedomte si, že sú tu aj starší ľudia s horším zrakom. Bolo by mi ľúto odtiaľto odísť preto, že tu nič neprečítam."
PS.
Dúfajme, že kým inovácia príde sem, sa tento problém odstráni.

Damiana

Mě se vůbec nelíbí. Přijde mi taková strohá, neosobní.

terry

Myslím, že k tomu taky dospějeme.