bolak

Jaktože se zvířatům nedělá blbě vod žaludku?

Já se najíst a pak chodit po čtyřech, tak je ze mě vturánu vodotrysk.

Nejlepší odpověď
briketka10

moje Briketka blila, když žrala trávu a Macík taky
teď co mám Ufíka ten bleje, když se přežere a to
je dost často, protože ke mě chodí ségry Yorkšír
a oba si myslej, že to jejich žrádlo si navzájem
můžou zbaštit, jenže vysvětluj to zvířatům :))

Další odpovědi
anonym

ale dělá i zvířatům když něco nesedne nebo sní co nemají,či se přejí,je pak špatně,jen nechodí a nenaříkají jako my,prostě to zvrátí
Doplňuji:
no možná si říkají totéž o nás,kdyby oni měli chodit po dvou

Drap

Jim by se zase dělalo asi blbě, kdyby se najedli a chodili po dvou.

Damiana

Nejen „obyčejné“ zvracení, ale hrozí i torze (přetočení) žaludku – zejména u hodně velkých psích plemen.
http://bargo.pi­se.cz/51235-nebezpeci-torze-zaludku.html
Podle mě, když se někdo opravdu hodně přejí nebo sní něco blé, je úplně jedno jestli sedí, stojí, chodí, leží nebo klečí. Stejně za chvíli poběží…:-)

balca

ale jistě že dělá..nevím jak je to u šneků a berušek :D,ale u psů určitě ano

Ella

ale co by ne – i pes se může pozvracet… a jiná zvířata taky
kdybyste byl zvyklý celý život chodit o čtyřech, tak by vám to nepřišlo… :)

♥♥♥

Jasně, že se jim dělá špatně, a když jim to set sakra nesedne, může to být pro ně i smrtelné!!

hanny 2

No mýmu jorkšírkovi se někdy blbě udělá,např.když něco zhltá nebo by se přežral,což by asi nebyl problém,kdybych to nehlídala,mám totiž pocit,že nemá tu šperklapku,co by mu řekla „DOST!“

terry

Dělá, jak jsi přišel na to, že ne? Taky občas zvrací.

cochee

Ale dělá 🙂 http://www.you­tube.com/watch?v=X8iz­tY-U9lQ (shlédnout možno jen po přihlášení)

manykerka

Jsou to psi, proto chodí po čtyřech.

bolak

všichni: já přece vim, že i pes někdy blije :) jde mi o to, že člověk má tu trávící trubici, která vede z huby až do bříška, zhruba kolmou k zemi, kdež to pes ji má dejme tomu rovnoběžně a často má tlamu dokonce níž jak žaludek…

Takhle kdybych chodil já (po čtyřech), tak to ze mě teče každou chvíli, ale pes to v tom břiše udrží a to i když se přežere. Tohle mě překvapuje :)

manon

Nesmíš se přejídat – pak můžeš nejenom po čtyřech, ale i třeba vzhůru nohama :)

Když člověk jde z hospody po čtyřech a je mu blivno, nemůže se srovnávat se psem, který nepožil :)

bolak

Já nikdy po čtyřech z hospody nešel, takovej sem byl slušňák!!!!!

(vždycky mě totiž nesli)

manon

:) Už nejsi slušňák?

Sůwa

Proč se teda říká, že " blil jak Alík", no? Psa nemám, ale kočky zvrací dost často, teda některé 🙂