Gami.Pet

Jaktože (bývá to ve filmech)

Kdyz máte zaplí mobil tak vás mohou vystopovat ?bylo to třeba v prison break moc to nechápu..

Nejlepší odpověď
zjentek

buňka operátora, která příjímá tvůj signál, určuje tvou polohu. A to s přesností 50–300m (není pravidlem), dle zalidněnosti oblasti.
Doplňuji:
zalidněnost oblasti je myšleno hustota(množství) buněk, které vygenerují tvou polohu

Další odpovědi
huxa

Stále se spojuješ s operátorem přes satelity, operátoři ovšem říkají, že pro ně samotné je zaměření telefonu téměř nemožné, neboť se provádí několikanásobné šifrování.

AndyT

Novější telefony mají GPS, sice ne tak přesné, ale místo, kde by ste mohl být by se s nějakou odchylkou dalo najít, ale samozřejmě musíte toto stopování si potvrdit v mobilu.