leader

Jak to, že nechytí dealery?

Mnoho dealerů marihuany a pervitinu běá po ulici a policie je nikdy nechytí.Naproti tomu některé chytnou hned.Jak to dělají?Jaký je pro ně trest od policie?

Nejlepší odpověď
gecco

Vezmu to od konce…
Tresty – viz http://www.dro­gy.net/politi­ka/pokus_2010_06_­03.html (nebo si pročti Trestní zákoník). Jen – policie netrestá, policie jen dokumentuje fakta, tresty udílí soud.
Některé chytnou, jiné ne – úplně malé ´ryby´ nejsou zajímavé, po větších PČR pátrá usilovněji (osobně pár ´malých´ dealerů znám – a vím, že ´nemají´ potíže).