mirekborek

Jakou značku chytrých mobilů máte nejradši?

Chytré mobily jsou nej ale jaká je pro vás nejlepší? a jakou máte nejradši vyberte ;)

Nejlepší odpověď
Nazdar Bazar

Jiné (upřesněte)

Doplňuji:
Nejlepší jsou hloupé mobily, neboť čím chytřejší mobil tím hloupější uživatel.

Další odpovědi
Emefej

Jiné (upřesněte)

Je mi to jedno. Používám hloupý telefon.

suaeda

Jiné (upřesněte)

Doplňuji:
Nyní mám LG. Nebyl tak drahý a navíc vydrží déle nabitý než dražší a vybavenější Samsungy. Ale časem se vrátím zpět k obyčejnému tlačítkovému. Chytré mobily o nás zjišťují soukromé údaje (hovory, sms, seznamy čísel, fotky, naši polohu, navštívené internetové stránky atd.), které posílají pryč.

Mozeq

Jiné (upřesněte)

Doplňuji:
HTC and Sony u mě vítězí 🙂

Mišat

Jiné (upřesněte)

Sony :))

Front

Samsung

easer07

Samsung

NelieM

Jiné (upřesněte)

Doplňuji:
Jednoznačně HTC.

(O_o)

Jiné (upřesněte)

Doplňuji:
Ja mam rad vsechny az na tvuj vyber. Iphone kvuli systemu iOS a cene co vymyslel uplny magor (jedine co ma bezkonkurencni je fotak). Samsung, protoze si na nej vsichni co znam stezuji ze zamrza a nefunguje jak ma, Nokie to je shitka, Asus nic moc a lacine modely, ted mam LG G3 a zase spokojeny uplne nejsem, rychle se vybiji a prehriva se.

Mrs.Styles

Samsung

Mára.kunta

Iphone

Martin Tomča

Jiné (upřesněte)

samikas

Jiné (upřesněte)

Luxx

Jiné (upřesněte)

BlackBerry.. ovšem s aplikacemi pro tyto mobily je to trochu horší…