Jakou značku bot máte nejradči a proč.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

jiné 80% Adidas 0% Nike 0% Deichmann 0% Humanic 0% Baťa 20%

Nejlepší odpověď

Zlatý

jiné

Na značce mi nezáleží, není vůbec důležitá - hlavně aby byla bota pohodlná a aby se mi líbila :) Ulítávám na barvách, čím bláznivější barevná kombinace, tím lepší :)
Dřív bývával symbolem kvality Baťa, dneska už to taková sláva není. Kvalita klesá, ceny rostou - blbá kombinace :)
Jinak dost dlouho jsem zarytě odmítala ty plasťáky Crocs, pak jsem si je jednou v obchodě zkusila - a musím říct, že co jim chybí na kráse, to dohání v pohodlnosti. Fakt, pohodlnější botu jsem na noze snad neměla :)
No a roky sním o tom, že si pořídím nějaký tenisky Adidasky, ale zatím jsem se ještě nedostala do stadia, kdy by mi nebylo líto dát za boty dva a půl tisíce Kč. Nejdražší boty, co jsem si kdy koupila, byly v 15 originál Martensky. Stály 3500Kč, vydržely mi zhruba rok. Tehdy jsem pochopila jedno: když je někdo na boty drant jako já, značková bota nebo škrpál z tržnice - na tom nesejde, rozbiju všechno :))

Další odpovědi:

Zlatý

jiné

nezáleží mi na značce, ale na tom, jak se mi konkrétní bota líbí a jak mi sedne. A hlavně jak kvalitně vypadá udělaná - když kupuju boty, chci, aby mi vydržely pár let nošení a ne, abych musela za půl roku shánět nový. A to vám značka nezaručí - třeba baťovky se mi rozpadly po cca půlroce, kdežto tátovi jiný od téže značky vydržely snad pět, šest let.
Jo a sandály jsem se naučila kupovat v lékárnách - anatomický, větštinou vyráběný v ČR, vydržej, pěkně vypadaj a hlavně je nemá každej :o)

Zlatý

jiné

Je mě to jedno.

Zlatý

jiné

Pokročilý

Baťa

Diskuze k otázce

Zlatý

Terryle

Barnajka:
když máš ráda barevný... vidělas tyhle? ;o)
http://www.seznamzbozi.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4396
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1828
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.