Avatar uživatele
Alenacap45

jakou židli k pc pro syna?

zdravím , syn bude mít narozeniny a jeho velkým přáním je židle k pc, s jakou jste spokojeni?

Zajímavá 0 před 65 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Ametyst

S lehkou 3– barevnou pojízdnou židlí z Jysku. Má trochu kratší sedadlo, takže je výborná pro menší postavu, která se potom může vzadu opřít, a nebolí ji záda. Opěrky na ruce jsou také šikovné.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cochee

Otázka není moc dobře položena. S čím jsem spokojen já, nemusí být a nebude spokojeno dítě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jojcicka

zdravím, syn se ted dost vytáhl a tak mu sháním křeslo k pc na hry, které bude pohodlné a nebude si kazit záda..kde jste vybírali? zas chci at mu vydrží,takže aby mělo nějakou vyšší nosnost a bylo kvalitní

Avatar uživatele
Ella2

připojím se, zařizuji dceři studentský pokoj a zrovna nad výběrem židle si lámu hlavu, přecejen tam bude trávit dost času a nechci at si kazí záda

Avatar uživatele
jojcicka

Ahoj ten náš puboš si přál taky herní židli a našli jsme společně na ezidle diablo chair. Je to designovka, moc pěkná a hlavně pro zdravá záda ..takže jsme spokojeni všichni :) už jsem se nemohla dívat na to jak se u toho kroutí, tahle je velmi kvalitní, má několik nastaveni podpěrek atd.. věřim, že by měla úspěch

Avatar uživatele
Pepa25

Syn má jaký věk? Jiná židle je pro prváčka a jiná pro maturanta …

Avatar uživatele
cochee

Taky je rozdíl, jestli má jít o židli na práci s PC nebo spíš křeslo na pařbu, že jo.

Nový příspěvek