Ronnie3697

Jakou VPN byste doporučili?

Chtěl bych používat nějakou VPN dostupnou zdarma, která je stabilní a neskáče kvůli ní každou chvilku rychlost připojení. A také, abych se nepřipojoval přes nějaký server až v Číně. Máte nějaké zkušenosti s VPN a doporučili byste mi nějakou?

Odpovědi
Rohlik

Osobně nevím o žádné, která by byla zdarma a splňovala vaše tvrdá kritéria.
„Za málo peněz, málo muziky.“

anonym

„VPN dostupnou zdarma, která je stabilní a neskáče kvůli ní každou chvilku rychlost připojení“

Neexistuje.
Osobně používám ExpressVPN.

CTTON

https://www.luc­kyfreevpn.net
100% rychlost připojení
Výběr ze 100+ zemí.
Bez jakýchkoliv poplatků.
Lze obejít například i cenzuru v Číně.