Avatar uživatele
_136

Jakou velikost kalhot vybrat, když prodejce uvádí v nabidce jen velikosti M, L a XL?

Měřím 196 cm a vážím okolo 76 kg a rad bych si tyto kalhoty koupil, ale prodejce uvádí jen velikosti M, L a XL jako nápovědu má (182 cm, 82 kg) je velikost XL, jakou velikost tedy vybrat, když mám sám velikost W31? Diky

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1004 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
marci1

V odkazu pod obrázkem kalhot máš tabulku velikostí+obrázek měření rozměrů:
https://www.bol­f.cz/product-cze-81395-Tmave-modre-panske-jogger-kalhoty-Bolf-0952.html

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marci1

Klikni na tabulku velikostí. 🙂

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Disraeli

Nevím, co je velikost W31, ale pokud jsi „normálně“ hubený, tak velikost S, nebo M.
Někdo tvrdí (u triček), že má třeba velikost M nebo L. Třeba můj bratr to tvrdí a je o tom přesvědčen… jenže trika jsou na něj dlouhá a hlavně na něm „vlají“, vvůbec nepřiléhají. Normálně má S jako já, ale je přesvědčen o tom, že má M.
Jsem vysoký a mám celkem široká ramena, bratr je o něco menší a „uzší“ a přesto nosí větší velikost – ale nosí špatnou.
U kalhot to bude stejné. ALE pozor na délku, oni je některé dělají hodně zvláštně, že třeba velikost S je mnohdy delší než velikost L (u stejných kalhot). Nevím proč ani jak to mají s tou dělkou vyřešené. Proto já raději kupuji kalhoty v obchodech, kde si můžu vyzkoušet, jestli mi padnou. Trika, boty a různá oblečení ale objednávám přes net…

před 1004 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek