fous.1

Jakou vazelínu použít při montáži nových brzdových destiček a jakou vazelínu použít na rozhejbání pístků brzových třmenů

Jakou vazelínu použít při…
Doplňuji:
A ještě prosím jakou vazelínku na vodíci čepy pro třmen. Dekuji :))

Odpovědi
mosoj

Tak s těmi třemeny to nebude tak jednoduché. Většinou jsou zarezlé . Rozebrat a pokusit se očistit. Třemeny musíš zasunout aby se ti tam nové destičky vešly a tomu většinou brání ta rez. U těch třemenů to zkus samotnou brzdovou kapalinou a na destičky se vazelína nedává . Na brzdič pokud je to třeba můžeš jakoukoliv.