Avatar uživatele
Dick

Jakou tiskárnu zvolit pro domácnost?

Chci si domů pořídit tiskárnu. Poslední dobou jsou mi doporučovány tiskárny Epson s náplněmi v lahvičkách, prý je to jakýsi gel. Má s tím někdo zkušenosti???

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3045 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jáára

neznám to.
domů? Lejzrovku černobílou levnou. stačí

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

Z hlediska provozních nákladů je pro domácí tisk nejvhodnější laserová tiskárna. Výdrž dlouhá, nic tam nezasychá, tiskne i na podřadný papír. Stačí i ta nejlevnější.

Upravil/a: Lamalam

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mosoj

Canon + neoriginál náplně. Firmu na kartridge jsem zde již radil, dostal jsem poděkování. Stačí pohledat.
Epsona ani HP jsem nikdy neměl a nebudu mít. Není důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

čb laser, barvu nepotřebuji, měli jsme Samsung, nyní HP, tisk, scanner, kopirka 3v1

Upravil/a: lexx

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kepler

Stačí multifunkční inkoustová, dnes už za levný peníz. Kopíruje, skenuje, tiskne… Cartrige se stejně musí kupovat at už v jakékoliv formě, laserové tiskárny zase vyžadují toner. Takže záleží na tvých požadavcích na kvalitu a množství tisku.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
cochee

Kepler: jo, kartridge musíš kupovat na oba typy tiskáren, to je pravda. Jenže na laser kupuješ toner, až ti dojde, kdežto inkoust do inkoustové tiskárny musíš koupit, jakmile ti přischne (už to nerozběháš) 🙂

před 3045 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

To je možné, mně se to ale ještě nestalo. Asi to nesmí být dlouho v nečinnosti.

před 3045 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
cochee

no přesně tak, já mám několik let levnou OKInu s malinkým tonerem a přesto jsem toner kupoval zatím pouze jednou. Kdybych tiskl nějakým inkoustem, už bych v těch barvách utopil peníze odhadem tak za deset těch mých tiskáren, protože já tisknu tak 3× měsíčně, inkousty bych měl v jednom kuse zaschlé.

před 3043 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek