franku

Jaká je lepší tiskárna na fotky?Laserová nebo inkoustová?Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
mosoj

Inkoustová.

Další odpovědi
Hykam

určitě inkoustová, ale lepší je fotky nahrát na flashku nebo DVD a odnést do fotolabu, nebo si je nechat udělat po netu. Jsou kvalitnější a trvanlivější.

suaeda

Pro tisk fotek do domácnosti samozřejmě inkoustová. Fotky tisknou dobře i laserové tiskárny, ale jsou to podstatně dražší zařízení. Máme v práce Lexmark, která na běžný kancelářský papír vytiskne fotku z leskem jak z fotolabu. Ale cena 4 náplní přes 20 tis. a k tomu je nutno připočítat jednou za čas ještě výměnu válců.

cochee

Inkoustová. Já mám doma jeden z prvních barevných laserů, který nebyl v ceně auta 🙂 na fotku se podívat dá, ale do alba bych si ji nezaložil. Možnosti dnešních barevných laserovek nižší a střední třídy neznám. Ovšem inkoustovku, pokud bych teda ty fotky netiskl denně, bych doma nechtěl ani zanic, to radši podle Hykama, směr fotolab.