Pepina23

Jakou stanici posloucháte nejraději?..

Nejlepší odpověď
anonym

Radio Beat-ale i to málokdy…:D
Doplňuji:
Mám oblíbené věci na nosičích nebo yotube a tam nejsem odkázána na jiný vkus…:D

Další odpovědi
anonym

V poslední době nějak neposlouchám, ale mám ráda Český rozhlas Radiožurnál a Praha. A pokud se mi podaří naladit radio, tak si vyberu Radio 1 nebo City.

quentos

rádio prakticky neposlouchám, jelikož se vám nikdy není schopno stoprocentně strefit do toho, na co máte zrovna chuť. Doma jsem kdysi chytával švýcarské Action Musique – to je příjemná stanice, ovšem co jsem se přestěhoval, tak už ho nechytím. Za dob mých studií v Brně nemělo konkurenci brněnské rockové AZ Radio: jak pravíval jeho výstižný slogan, „žádný kecy, jenom rock…“

Rocker

Doma Blaník nebo Beat,v autě Beat.Na PC Radio Gothic.

kamila44444

EVROPA 2

terry

F1

arygnoc

jazzinec na abrádiu.

RyuzakiKate

Z našich stanic jen málokdy rádio Hey a jinak si hodně často pouštím z netu Golden Hits Radio – to je pro mě dokonalost.

fablen

doma a v práci Rádio Beat a v autě Kiss Hády

GM

Poslouchám Rádio Krokodýl.