Avatar uživatele
MartGrin

Jakou smlouvu uzavřít s někým, koho nechci zaměstnat?

Potřebuji někoho, kdo by mi sjednával schůzky s potenciálními klienty, ale nechci takového člověka přímo zaměstnat. Důvodem je, že po něm nebudu chtít, aby měl pevnou pracovní dobu, práci může dělat odkudkoliv, stačí mu jen telefon a platil bych mu pouze za získané výsledky, tedy za sjednané schůzky. Jedná se tedy o velmi netradiční práci. Díval jsem se, že brigádníci většinou podepisují DPP (dohodu o provedení práce) nebo DPČ (dohodu o pracovní činnosti), ale obě vytváří vztah zaměstnavatele – zaměstnance, který nechci. Jakou jinou smlouvu bych měl tedy s takovým člověkem podepsat, aby vše bylo legální?

Zajímavá 0 před 1513 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

A proč bys musel uzavírat smlouvu? Setkáte se, dáte si kontakt, poobědváte a dohodnete se. Ten ti sežene lidi, a lidi řeknou. že je posílá pan Vančura. Ty budeš mít na pana Vančuru kontakt a budeš znát jeho účet a podle lidí a částky za osobu, mu budeš posílat peníze. A pokud máš peníze, tak je můžeš posílat kam chceš, třeba na nějaký fond a to kvůli finančákům. A jestli vám vadí, že používám druhou osobu singuláru, tak si tam představte plurál.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Pán je zřejmě „vychcánek“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Na to si nemusíš najímat člověka, můžeš využít služeb komerčního call centra.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nyjono

Velmi netradiční práce??
No, to možná před 1/4 stoletím.
Mně tu v dnešní době jako velmi netradiční npeřijde.
S kolegy děláme něco podobného pravidelně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MartGrin

Kelt: Tak by to bylo samozřejmě ideální, teď jde o to, jestli je to práce na černo nebo není. Jdu si to trochu víc vyhledat.

před 1513 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek