fira

Jakou povahu mají lidé zrození ve znamení hada?

Jakou povahu mají lidé zrození ve znamení hada? Viz čínský horoskop

Nejlepší odpověď
mojitek

Na takhle polozenou otazku Vam odpovi jen ten kdo tomu absolutne nerozumi. Musite udat presne datum a dokonce i cas narozeni.Dva lide narozeni uplne ve stejne datum,ale s rozdilem 2 hodin budou zcela odlisni.
Doplňuji:
Vicki je zlatíčko 😉

Další odpovědi
Vicki

Taková obecná charakteristika praví,že v křestanských zemích má had špatnou pověst,ale v asijských je pro svou moudrost a vtip ocenován a chráněn.Měl by to být rozumný člověk-často filozof,nebo mudrc.Má dobrý instinkt-až jasnovidost.Dů­věřuje více svým dojmům než zkušenostem a radám jiných lidí.Je rozhodný,sebevědomý a snaží se nikoho nezklamat.Ačkoli je od přírody obezřetný-rozhoduje se rychle.pomáhá svým přátelům nikoli penězi ale radou a činem.Bohužel dost přehání.Snadno se všeho zmocnuje-zatahuje lidi-kteří jsou mu něčím zavázáni-tak dlouho do svých,,pavučin,,až se sotva mohou pohybovat.Miluje s plnou oddaností,ale je velmi žárlivý-až chorobně.Ale Mojitek má pravdu-záleží na přesné hodině narození.