jirka F

jakou nejvyší teplotu může člověk přežít ?

třetí možnost znamená napište v komentáři jako dopňení

Nejlepší odpověď
mosoj

c) uvedte v komentáři

V sauně bývá i 115 – 120 oC.
Doplňuji:
Nikdo neumírá a všichni si lebedí.

Další odpovědi
zelí

c) uvedte v komentáři

Doplňuji:
To záleží na spoustě věcí. Věřím, že krátkodobě by vycvičený člověk s patřičným vybavením přežil i 60+.
Já bych umřel po dni ve 40°. Vysoké teploty špatně snáším a jsem tlustý.

lucie1312

a) 40-50°c

Lamalam

c) uvedte v komentáři

Byl jsi někdy v sauně? Nebo třeba ve slévárně či ve sklárně u pece?

lexx

c) uvedte v komentáři

v železárnách při odpichu pece bývá v létě až 80 °C no potěš koště

jirka F

vím že jak bylo asi před 3 roky v létě když jsem byl na táboře tak poslední den na táboře bylo na slunci 55°c a to bylo fakt jak když vejdete do pekla.