SonsyMite

Jakou mi doporučíte hru na PC?

Vyrobenou za poslední 2–3 roky.
S výkonem pc není problém

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Místo hraní her jdi do bazénu a UČ se plavat.

Nebo si kup kinect a zasportuj si doma. Ze sedění u PC tě bude akorát bolet tělo.

Další odpovědi
Všeználek

Zdá se mi to nebo čím dál víc lidí odpovídá na otázky na které se nikdo neptal? :)

Nejvíc mi na tom všem příde srandovní to „Místo hraní her jdi do bazénu a UČ se plavat.“ jako by ty si práve u této odpovědi neseděl doma na zadku a nepsal tuhle odpověď.

Takovými otázkami nikomu nepomůžeš.

Mě hodně bavil Half-Life 2 a jakýkoli díl Assassins Creed.Wolfenstein Retur to Castle(sice to není 2–3 roky staré),střílečka kde se může skoro vše, mě taky hodně bavil.

bnl1

neni problem,
treba ja hraju minecraft(rok vyroby:2009)
skusto a potom si to dyštak kup

Zdroj: www.minecraft.net