taxio

Jakou maximální rychlost má Jawa dandy 50?

50ccm
Motor schas
Výkon 2,6kw
Doplňuji:
Já vím, že se na tom můžu zabít, proto se tu ptám, nechci to zkoušet 🙂

Nejlepší odpověď
brillant

Roku 1996 došlo k přesunutí výroby úspěšných „padesátek“ Dandy z Vodňan do Týnecké Jawy. Tento motocykl byl proslulý z předchozích několika pár let. Motocykl dosahoval výkonu 4,1 k (2,7 kW) a maximální rychlosti 75 km/h při spotřebě 2,8 l/100 km. Byla též dodávána silnější verze 4,6 kW a maximální rychlosti 85 km/h.

http://www.jawa-50.cz/clanek/motor-jikov-union-jawa-dandy-informace-a-vyvoj.html

Další odpovědi
mosoj

Zabít se na tom můžeš kdykoliv.