Irisa

Jakou maturitu ocení na UK?

Sice jsem teprve v prváku, ale baví mě to řešit napřed :)
Maturitu z matiky asi nedám, myslíte, že bude stačit ta ájina?
Jinak určitě zkusím biologii a chemii- ty mi aspoň jdou :)
Doplňuji:
Já zapomněla udat, že mám zájem o medicínu :D

Nejlepší odpověď
Emefej

Víš kolik má UK fakult? Třeba na Fakultě tělesné výchovy a sportu jim bude maturita z matematiky docela lhostejná. Na Právech nebo Filosofii to bude podobné.

Další odpovědi
uccello

Být tebou, myslel bych trochu dál, než na přijímačky na vysokou. Jde o to, aby ses pak nějak uživila. Dnes dělá vysokou kdejaký dement a pak se diví, že nemůže sehnat práci, protože se na pohovoru sejde s dalšími padesáti magistry.

Kelt

Hlavní věc je maturitu udělat, pak můžeš jítí na libovolnou vysokou školu. Jim je jedno, z čeho jsi maturovala. A kdy děláš gymnázium, tak už si můžeš vybrat zaměření předmětů a pak se rozhodnout dál. Hlavní věc, aby tě to bavilo a není podstatné, budeš li mít nějakou fakultu UK , nebo nějakou jinou na jiné škole.