autacek

Jakou máte osobní zkušenost s rómským etnikem?

Nejlepší odpověď
Drap

Nevalnou

Další odpovědi
dubraro

Měl jsem tu čest bydlet několik let v bytě v lokalitě se zvýšeným výskytem indických spoluobčanů. Zkušenosti jsem s nimi jsem nabral velmi různé. Od okradení skupinou „mladíků“ při návratu z odpolední směny až po šikovného a ochotného řemeslníka a jeho dobře vychovaných dětí.

anonym

Mám jen ty nejlepší zkušenosti. Syna kdysi zbili tak, že byl měsíc v bezvědomí, díky tomu se pak naučil bojová umění, vystudoval v CZ Uh. Brod a teď je policistou. Pak nás 2× vykradli, tak jsem si pořídil fantastického psa. Takže jsem jim vděčný. Co tě nezabije…

Kryšpín

Můj příbuzný potřeboval vyměnit tzv. jehlu na přípojce vodovodu, bagrem to nešlo 14 dní se hledalo zkoumalo, poté tři Romové, vykopáno, opraveno zaházeno během půl dne. Ano jsou také velké problémy s jejich etnikem, ale feťáci, velkozloději, šikulové u dotací, hraboši a.p., převažuje u bělochů a ta uznaná menšina rákosníků vede v ošulení daní a výrobě marjanky a tím podpoře feťáků.

Jiří Bohumil

Přímou osobní nejčerstvější viz dotaz týkající se spravedlivosti vyměřování důchodů. Petvet – Je v našem státě spravedivě vyměřený důchod?
Jinak, v současné době, budou u nás bourat městský bytový dům s 12-ti byty, nákladem 3 milony Kč, před cca 10-ti lety kompletně zrekonstruovaný městem pro „sociálně“ slabé občany, většinou z tohoto etnika, který byl za těch 10 let „vybydlen“ tak, že jeho další oprava a rekonstrukce není ekononmicky možná.