Je pozdě začít s fotbalem ve 13 letech?

Zdravím, chci se zeptat, je pozdě začít s fotbalem ve 13 letech ? Nějakou dobu hraji za jeden klub není to nic extra, ale učím se vážně rychle, dokážu snad všechno, co kluci v mém věku v první lize. Myslíte, že mohu být nějaká výjimka a hrát někdy v budoucnu např. 2.ligu nebo dokonce 1 ?
Rychlý jsem, výdrž mám, vedení míče mám také dobré, sílu v noze taky mám jen se moc neorientuju přímo ve hře, mám problém s tím, že nevím např. jestli mu to mám přihrát nebo si to potáhnout sám atd... ale každou hrou i tréningem si to zlepšuji, co myslíte ?

Odpovědi:

Pokročilý

Pamatuj, že nikdy není pozdě s něčím začít.

Pokročilý

Uz si presne nepamatuju, ktery slavny hrac zacal hrat fotbal az ve 13i, ale dokazal to. Nekdo dokonce asi do 13 chytal v brane, protoze na to mel postavou predpoklad, nahodou sel hrat jeden zapas utocnika a uz mu to zustalo.. Asi budes mit nevyhodu oproti ostatnim, ale kdyz budes makat, nevidim duvod, proc by to nemhlo jit. Zajdi treba na Strahov a mrkni na treninky sparty a porovnej sve schopnosti s ostatnima. Jsou hraci, kteri nemaj dar a talent ,,od boha,, ale maj to vydreny a sami to priznavaji.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.