Kelt

Jak hodnotíte rozhodnutí UEFA za potrestání Sparty pokutou 2 miliony korun?

Sparta sice vyhrála, ale fanoušci udělali incident, který byl hodnocený mastnou pokutou. Vytvářím anketu. 1. Je to správné, chuligány je třeba trestat, i když klub a spousta příznivců za to trpí.
2. Trest je mírný, chtělo by to větší pokutu, vyloučení na delší dobu atd.
3 Trest byl neobjektivní a krutý
4. To mi hlava nebere

Odpovědi
luky.1986

Je to správné, chuligány třeba trestat.

Doplňuji:
Nejsem pro trestani chuliganu ani Sparticky, ale nejakej trest prijit musel a cekal se, o tom zadna.

uccello

Je to správné, chuligány třeba trestat.

Doplňuji:
Dal bych jim mnohem vyšší pokutu, protože si ty své fandy ještě tolerují.

Emefej

Trest byl mírný, vyloučil bych je

mata.99

Trest byl neobjektivní a krutý