hos14785

Jakou maji frekvenci stanice TV Tipsport a Markiza Intenational?

frekvenci tvp sport a markýza intenational

Původní neotázka
jakou maji frekvenci tv stanice tvp sport a markiza intenational

Nejlepší odpověď
briketka10

TV Markíza International se u nás zatím nedá naladit.
TV Sport neznám.
Zjišťovala jsem telefonicky.

Další odpovědi
mosoj

TV Tipsport je webová televize takže jedině na internetu.

Markýza international je zařazena do satelitní platformy Skylink, některých kabelových distributorů a v platformě TV Voyo. Pozemní distribuce neexistuje.
Totéž se týká i vysílání Nova International. Všechno to jsou placené platformy.

jakub654

Standardně je posledních několik desetiletí televize distribuována s obnovovací frekvencí celých snímků cca 23 – 25 Hz ( FPS ). Platí to jak pro analogovou TV, tak DVB-T, taktéž prakticky všechny filmy stažené z internetu. Občas pokud je někde k dispozici snímek s 50 FPS tak je to docela poznat na „přirozenosti“ pohybu obrazu.