pas

Jakou klávesnici si pořídit k mobilu??

Dobrý den , mám nový telefon Samsung a klávesnice která tady je mi nevyhovuje. Byl jsem zvyklý na telefonní ,kde se mi lépe psalo. Obchod Google Play sice nabízí jednu verzi staršího typu ale tam zase nejde diakritika…Poradí někdo , nějaký tip? Díky. obil.html

Odpovědi
elkon

Tak si jich vyzkoušej více. Není problém vždy odinstalovat.

ReHu

Doplním elkona, nebo chvíli počkej, třeba si zvykneš.

Arne1

Nejlépe nainstalovat „Gboard – klávesnice od Googlu“. Snadno se nakonfuguruje podle potřb (klidně i počítačovou QWERTY).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

pas

Díky , to by mě opravdu nenapadlo. Spíš jsem čekal radu od někoho kdo už takovou klávesnici má.

Arne1

A neradím ti snad klábosnici kterou používám už asi na třetím mobilu ?