MA-SU-KA

Jakou JINOU hudbu k videu s nabídkou služeb? Díky za konkrétní hudební skladbu nebo alespoň tip.

http://www.sa­lonannette.cz/ga­lerie/
Pokud si myslíte (jako já), že by hudba měla být jiná.
Pokud je podle vás dobrá, dejte mi to prosím vědět taky.

Odpovědi
MartinR

Nějak nechápu otázku? Asi protože mám vynutý zvuk, když brouzdám webem a tak nic neslyším. (Kolik lidí myslíš, že má zapnutou zvukovku, aby slyšeli hudbu na pozadí (pokud je to toto).)
Právě kvůli webům, které na mne řvou a hrají ji vypínám a zapnu jen když chci něco slyšet. :) Zvláště v práci … není potřeba, aby šéf věděl, že zrovna prohlížím :D
Nabídku si raději přečtu v klidu bez hudby.
tak jsem zapnul zvuk :) …

U tohodle videa konkrétně je to klidné … a to asi k masáži a relaxaci patří. Tohle by mi nevadilo

ale teda takhle vidět depilaci zblízka … brr jsou to blázni :)

MA-SU-KA

MartineR, díky za reakci. M.