floutekCZ3

Kterou herní grafickou kartu byste si vybrali?

Zdravím, chtěl bych vědět, kterou grafickou kartu byste si vybrali, popřípadě z jakého důvodu. Zde dávám varianty:

1.SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX Vega 56 8G HBM2
2.SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX Vega 64 8G HBM2
3.ASUS ROG STRIX GAMING RX VEGA 56 O8G
4.ASUS ROG STRIX GAMING RX VEGA 64 O8G
5.SAPPHIRE NITRO+ Radeon RX 590 Special Edition

Předem píšu, že od NVIDIA nic nechci. Zajímá mě čistě názor ostatních na zde vypsané karty. I přes to, že jsem zhlédnul různá videa (benchmark atd.), články a kolik grafické karty „žerou“, se nemůžu rozhodnout.
Díky za veškeré odpovědi a informace. :)

Odpovědi
Edison

Žádnou… A půjdu ven!! 😁

Klaproth

Nemám potřebu kupovat si herní kartu. Mám na zakázku stavěný počítač na střih videa, ja tam grafika GeForce RTX 2080 Ti, vnuk na tom občas nějaké hry hraje a říká, že to docela funguje.