lukrayon

Pomoc s výběrem grafické karty – Prosím jen kdo se vyzná …

Jádro
Výrobce grafického čipu: ATI
Grafický čip: Radeon HD 4670
Rychlost grafického čipu [MHz]: 750
Pixel Shader Engines: 320
Vertex Shaders: 320
ROPs: 8
TMUs: 32
Shader Clock [MHz]: 750
Paměť
Typ grafické paměti: DDR3
Velikost grafické paměti [MB]: 512
Rychlost grafických pamětí (efektivně) [MHz]: 2 000
Šířka paměťové sběrnice [bit]: 128
Propustnost pamětí [GB/s]: 32
API
Podpora DirectX: 10,1
Podpora OpenGL: 2,1
Pixel Shader Version: 4,1
Vertex Shader Version: 4,1
Rozhraní / Porty
DVI-out: Ano
TV-out: Ano
PCIE: Ano
HDMI: Ano
HDCP: Ano
Rychlost sběrnice PCIE: 16
Externí napájení: Ano
PCI-E 2.x: Ano
Počet DVI: 1
Počet HDMI: 1
Certifikace
AMD CrossFire: Ano

Můžete mi někdo pomoci s koupi nové grafické karty potřeboval bych s minimálně podobnýma spíše vyššíma specifikacema ,
aby na tom šlo rozject GTA IV , Mafia II , Crysis I-II , CoD , CSs atp… , což s touto šlo u každé na maximální požadavky …

Samozřejmě co nejlevněji ale kvalitně …
Děkuji …

Odpovědi
LuK4S3k CZ

Protože si psal že chceš s podobnýma specifikacema tak a psal si ATI tak by jsis mohl koupit třeba toto http://www.al­za.cz/gigabyte-r577so-1gd-super-overclock-d474433.htm#popis

popřípadě toto http://www.al­za.cz/gigabyte-r779oc-2gd-d406245.htm#popis je to dražší ale výkonnější varijanta. Když tak se v grafikách můžeš pohrabat sám a něco si vybrat já jsem vybral jenom něco tak narychlo. Ale moc tomu nerozumím tak to co jsem ti doporučil nemusí být tak dobré ale to co si říkal že chceš aby to rozjelo na maximální detaily tak by to rozjet mělo ta druhá grafika určitě ta rozjede z dobrým procesorem I Crysis 3 na high detaily.
Doplňuji:
Ale jak jsem psal moc tomu nerozumím.