annalopez

jakou chybu jsem udelala

den kdy jsem byla odsouzena 19.04.hned jsem bezela za pani advokatkou ze se musim odvolat ale pani advokatka mi rekla ze bez rozsudku se nemuze odvolat tak ja cekala na usneseni ktere mi prislo az 27.06. s tim ze do 3 dnu se muzu odvolat 29.06 jsme s advokatem sepsaly stiznost proti rozsudku a hned jsem to podala na soud za 2 mesice nam prislo ze se odvolani zamita s tim ze jsme ho podali pozde coz uz to je blbost stihla jsem to posledni den v terminu na to mi prisel hned nastup trestu s ktereho jsem se zhroutila a skoncila na psychiatricke lecebne co bude dal navim nevim co mam delat dekuji za odpoved d

Nejlepší odpověď
mojitek

Oni toho mají moc a mají v tom bordel . Nebojte se,důležité je,že jste to podala včas-máte na to doklad- Zajděte k tomu soudci osobně a předložte ten doklad.,popř.Vám řekne co a jak máte udělat Vy už s tou vaší advokátkou nejste v kontaktu?
Doplňuji:
funna : nebuďte na tazatelku tak přísná,sice porušila jakýsi kodex,ale v jejím případě -jelikož je to nováček a navíc s takovýmhle stresujícím problémem by se to dalo celkem pochopit a odpustit,nemyslíte?

Další odpovědi
aramah

Odpověděla jsem na otázku tak však byla smazána,tak na ni odpovím zde..
Ptala jste se jak je možné že Vám skončila podmínka a vy jste dostala nástup tak říkajíc na tvrdo.
Odpověď je, že jste musela mít další delikt v době podmínky.
A nebo jednodušší vysvětlení advokátka stojí za velké … Tak ji vyměnit..
Tady to nevyřešíte, sežeňte si advokáta kterej bude kopat pro Vás ne proti Vám…

Funna

sice je to z jiného soudku, ale pokud jsi to pořád ještě nepochopila, tak pokud napíšeš do nové otázky ODPOVĚĎ PRO NĚKOHO, tak ti bude otázka smazána, tak jak se to už 2× stalo…odporuje to zdejším pravidlům pro tento web…pokud reaguješ na odpověď na svou otázku, napiš to do DISKUZE…tu najdeš pod vtou otázkou…

zzzzz

Nikdy v životě jsem neviděla rozsudek, ve kterém by byla třídenní lhůta na odvolání. Vždy je 15 dní. Že by nějaká novinky??? Pokud se cítíte, že se k vám soud zachoval protiprávně, podejte si žalobu k ústavnímu soudu, tu za vás musí podat advokát.

mojitek

zzzzz : to je pravda,ta 3 denní lhůta je nesmysl