Adri ..

Jako dlouho se udrží teplý nápoj v termohrnku ?

Odpovědi
Drap

Je třeba vyzkoušet, kaýdá nádoba je jiná a záleýí na spoustě věcí. Jaká je venkovní teplota, jak horký nápoj jsme do hrnku dali, a taky co ještě povařujeme za teplé, Postupně chládne ve všech termonádobách, jwe to jen otázka izolařních vrstev od okolí

venkovan

Moc dlouho ne. Mne zpravidla než ho vypiji.

terry

Záleží na teplotě nápoje, na tom, jak je hrnek velký, na okolní teplotě a také na tom, jestli byl hrnek před nalitím nápoje vyhřátý.

anonym

Než vychladne!