RyckeyBrosh

Jakej je první krok pri chodění s holkou??

Neim co udelat.....

Nejlepší odpověď
anonym

Chození nebo-li chůze se sklídá z jednotlivých kroků. Musíš vykročit. Nejlépe s kytičkou v ruce, to platí na ženu v každém věku.

Další odpovědi
anonym

První krok při chození s holkou bývá většinou nejistý a vratký. Nikdy totiž nevíš, jak to celé může dopadnout. Takže ji normálně oslov a zeptej se, jestli ji můžeš někam pozvat. Měla by ti odpovědět a říct, co by ji zajímalo (kino, diskotéka, procházka…).
Poradím ti ještě jednu věc – ve vyhledávači si najdi to, co tě zajímá. Tyhle všechny problémy se tu řeší stále dokola a to není v pořádku. Jsou to zbytečné otázky, pokud si na ně můžeš najít hned celou řadu odpovědí. Zkus je projít a pokud z toho nebudeš moudrý, tak teprve zkus další dotaz. Prosím, ne ale ten, který už tu byl padesátkrát, ne-li víckrát.

bubukaa

Na tuto otázku už jsi se dnes v podstatě ptal, jak už píši po druhé. Holky chtějí chytrý kluky. Udělej na ni dojem tím že jí třea dáš opsat úkol který si zapoměla (ale jednou ne víckrát aby to nebrala jako pravidelnost)
Doplňuji:
První krok v chůzi je většinou pravou nohou. Když se máte oba rádi tak vše už půjde samo a budete chodit a chodit.