woods

jakej flash player a kde stahnout na nokia c5–03..diky

Odpovědi
Travis

Nejsem si jistej, ale myslím, že flash player do telefonu nedostanete! Existujou aplikace na videa z youtube apod. , ale flash player ne… Jestli se pletu, tak se omlouvám…

DDarent

Flash Player do mobilu samozřejmně de, ale pouze s aktualizací sofwaru… (každý telefon který patří do nadzákladní kategorie telefonů má Flash, ale v opavdu nízké verzi) pochybuju, že by se Nokia zaobývala aktualizací pro levný telefon… Já osobně mam v mobilu Flash 8 a kdyby byla aktualizace na 9., okamžitě bych to bral. Každý by měl mít přehled co se děje okolo jeho mobilu a operační systému.

(Flash 9. podporují pouze opravdu výkonné mobily a to ten váš neni, takž by vám Flash byla pouze na pouštění reklam, lepší grafiky a méně vyspělích internetových her..... video byste prostě nepustil!!!) (teda pouze z youtube)

anonym

váš telefon není dost výkonný aby dokázal provozovat Flash player takže bohužel ho tam nedostanete, můžete však stáhnou speciální aplikace například pro youtube které ve své mobilní verzi umí přehrávat videa i bez flash playeru…

plnohodnotný flash najdete až v telefonech s vyspělým operačním systémem, například v telefonech vybavených systémem Google Android počínaje verzí 2.0 a vyšší viz http://goo.gl/17qr, flash v těchto telefonech funguje už plnohodnotně.