zjentek

Jakej důvod vede kuřáky k nekouření více?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

zdraví

Zdraví a v neposlední řadě i finance. Na nějakou ekologii…

Další odpovědi
marci1

zdraví

Samozřejmě zdraví. Až začnou mít zdravotní problémy, třeba s dýcháním nebo jim to zakáže lékař. Cigarety by si kupovali, i kdyby stály 200 Kč a ekologie je myslím také moc nevzrušuje. 🙂

uccello

zdraví

Doplňuji:
Nejdřív dělají machry řečmi jako „na něco zdechnout musím“ nebo „tělo má jít do hrobu zhuntované“ a když jim pak doktor vyřkne ortel, tak mají bobky až za ušima. :)

Funna

zdraví

odpovídá kuřák…zatím nejsem ve stavu „nekouřím více“, ale až přestanu, tak to bude hlavně kvůli zdraví…ale ušetřené peníze se taky budou hodit .-)…a ekologie? proč ekologie…vajgly na zem nehážu a jestli máš na mysli „čerstvý vzduch“, tak jeden náklaďák hravě zastasne za jeden den mou celoroční snahu…

Emefej

zdraví

A také společenská nepřijatelnost kouření.

arygnoc

nj, a koľko odpovedá fajčiarov a koľko nefajčiarov?

;-Q

anonym

Jsem kuřák. Nechybí ti tady ten proslulý šálek kávy(čaje) ? 🙂

uccello

Já jsem „nefajčiar“ a má odpověď vychází z osobní zkušenosti, kdy dva mí kamarádi takto dopadli.

arygnoc

veľmi dobrá kamarátka, nefajčiarka, športovkyňa, zdravo sa stravujúca, úspešná baletka.
nebyť rakoviny pľúc, určite by sa po zásluhe dožila vysokého veku.

škodlivosť fajčenia = plky.

nepoznám človeka, ktorý má v úmrtnom liste ako príčinu smrti fajčenie.

;-Q

uccello

Však píšeš, že nekuřačka. Rakovinu plic může dostat i nekuřák. Ale kuřáci mají mnohem větší šanci ji dostat.

arygnoc

a to tvrdí kto?

všetko sú to kecy, ktoré nikto nedokázal.
nedá sa to overiť – iba ak by som mal dva životy, úplne rovnaké, a jeden fajčiarsky a druhý nefajčiarsky.
všetko sú do iba dohady.

zato u takých upchatých ciev sa dajú ako príčina smrti uviesť – obezita.

;-Q