Zlatý

Jakého trestného činu se mohla úřednice na úřadě práce dopustit, když jsem skočnčil v psychiatrické léčebně Dobřany ?

Neříkám, že ta úřednice na Úřadě práce nese plnou vinu, něco nesou i zaměstnavatelé, že mě nezaměstnali (ani si nezjistili co umím - jen koukli na maturitní vysvědčení se 2 čtyřkami).

Jak se ten trestný čin jmenuje, když je někdo kvůli někomu ve společnosti znevýhodněn (třeba při autnehodě příjde o část ruky, nohy), snížené společenské uplatnění ?

Logicky, teď se všude škrtá a když příjdu o důchod, tak zase skončím na Úřadě práce a s papíry z blázince a 4 roky důchodu, bez žádné odborné praxe mě zase nikdo nezaměstná.

Ani ta úřednice si nezjišťovala co umím, aby mě mohla lépe nasměrovat na nějakého zaměstnavatele.

Odpovědi:

Podle mě by měla být potrestána Řádem Bílého lva.

Bronzový

A co jsi provedl ty?

Zlatý

Už som to tu raz písal - úrad práce (alebo keď chcete, úradníčka na úrade práce) je KONTROLNÝ ORGÁN.
Ju zaujíma, či si prácu hľadáte a prečo ste ju nenašiel - potom Vám prizná dávky (sociálne dávky si asi musíte vybaviť inde, neviem, nepoznám),
Ponuky práce na úrade práce nevznikajú z aktivity úradu, ale z povinnosti zamestnávateľov tieto voľné miesta ponúknuť i prostredníctvom úradu práce, ale NÁJSŤ si ich musíte VY, nie ÚRAD.

Ani úradníčka ani úrad sa nedopustil žiadneho trestného činu, ba ani porušenia zákona, na vine ste VY.
Nikto nezisťoval, čo viete? Ponúkli ste, nech Vás zmluvne zamestnajú na týždeň (mesiac) na brigádu za minimálnu mzdu na skúšku? Prejavili ste nejakú aktivitu?

Nehádžte vinu na iných, za to že VY nemáte prácu, nehľadajte chybu v iných.

Snažte sa. Lebo inak Vám potom asi ozaj hrozí ten blázinec.

Mimochodom: neviem, o aký post sa uchádzate ani čo viete, ale pokiaľ sa oháňate maturitným vysvedčením s dvoma štvorkami (z čohože, pochváľte sa), nič moc.

Čo tak prijať prácu, ktorá JE (proste si nevyberať) a pritom sa pozerať za prácou, ktorú CHCETE robiť? Inak prax nenaberiete a hodnotenia od predchádzajúcich zamestnávateľov tiež nie.

Pokročilý

Tak vzhledem k tomu, že tam skončíš v dohledné době opět, a nikoli na 14 dní, to neřeš.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.