Jakého televizního kuchaře máte nejraději?

Škoda,že tu není více možností v anketě,dal bych pak jiná odpověď.
Jinak mám rád komentáře Pohlreich vs Babica,když dělá omáčku z citronu,to je to pravé.
https://www.y­outube.com/wat­ch?v=T1Omkk7ruwg
http://www.jen­promuze.cz/vi­deo/show/1266-valka-v-kuchyni-pohlreich-paroduje-babicu

Nejlepší odpověď
01Ricco

Pohlreich

Další odpovědi
dědapetr

Emanuele Ridi

Gordon Ramsay-pekelná kuchyň.
Doplňuji:
Jamie Oliver

alexandra

Radek Kašpárek

anonym

Babica

Jiného ani neznám.
Doplňuji:
Jo vlastně!Pak ještě ty buky v akci – to jsem také zahlédl…

a623682@drdr

Babica

Doplňuji:
A ladu hrusku

kapka

Kluci v akci

Ja na tyhle porady moc nekoukam. Kluci v akci jsem videla uz hodne davno parkrat a prislo mi aspon, ze je s nima sranda. Babicu jsem videla jednou nebo dvakrat, Pohlreicha parkrat. Ma zajimavej styl, ale me to brzy omrzi, kdyz nekdo na neco furt nadava, az za kazdou cenu, bych rekla. A co me moc nebavi, koukat na to, jak se nekdo nípe v jidle a nadava, ze tam je toho moc a tamtoho malo a testoviny nejsou kulaty v prurezu. Jo, vcera jsem po dlouhy dobe koukala zrovna, ale jen na kousek (koukala jsem totiz predtim na Kdo je kdo, chtela jsem se podivat o cem to vubec je) a spis na to zluty fáro. :D
A ty ostatni uvedeny kuchare vubec neznam. :)

Standaa

Pohlreich

Nazdar Bazar

Pohlreich

Ten alespoň umí vařit narozdíl od matlalů typu Babica.

Roxana

Pohlreich

Gordon Ramsay a Jamie Oliver, Pohlreich

SteimlX

Fred Chesneau

kapka

Jamie Olivera znam.

cochee

Nejraději mám ŽÁDNÉHO kuchaře v TV. Ta móda televizního vaření mi začíná pořádně lézt krkem.

marci1

Zdá se mi také, že je již toho vaření v televizi už trochu moc. 🙂 A to má být každým dnem spuštěn nový TV kanál o vaření : 🙂
http://www.de­nik.cz/ostatni_kul­tura/televize-o-vareni-mnam-tv-zacne-vysilat-v-polovine-unora-20141215.html

cochee

Půjdu blejt, velebnosti ☹